Minister práce Milan Krajniak chce rozšíriť okruh sociálnych partnerov (4.9.2020 18:33)
11:27
Podcast: K veci

Minister práce Milan Krajniak chce rozšíriť okruh sociálnych partnerov (4.9.2020 18:33)

04.09.2020
Hostia: Milan Krajniak (minister práce) a Monika Uhlerová (viceprezidentka KOZ) Minister práce Milan Krajniak chce rozšíriť okruh sociálnych partnerov. Počet združení, ktoré sa podieľajú na sociálnom dialógu, by sa mal v budúcnosti zvýšiť minimálne na tri – tak na strane zamestnávateľov ako aj zamestnancov. Zo zákona pritom vypadne podmienka, že členom tripartity môžu byť iba tí odborári, ktorí zastupujú minimálne stotisíc zamestnancov. Pomôže to sociálnemu dialógu, alebo hrozí trieštenie súčasných odborov? Moderuje: Juraj Mikula. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.