Žiaci sa vracajú do škôl (3.2.2021 18:31)
11:13
Podcast: K veci

Žiaci sa vracajú do škôl (3.2.2021 18:31)

03.02.2021
Hostia: Branislav Gröhling (minister školstva) a Alena Petáková (predsedníčka Združenia základných škôl Slovenska). Škôlkari, žiaci prvého stupňa a končiace ročníky stredných škôl sa od pondelka vrátia do škôl. Deje sa tak v čase, keď pandemická situácia nie je najlepšia a koronavírus sa nedarí poraziť. Kým deti majú nastúpiť do škôl, lockdown pre zvyšok krajiny sa paradoxne sprísni. O tom, prečo sa deti vracajú do škôl až teraz, za akých podmienok a čo to bude znamenať aj pre samotné školy? Moderuje: Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.