Dohoda o ukončení vojny o Náhorný Karabach (10.11.2020 18:33)
11:08
Podcast: K veci

Dohoda o ukončení vojny o Náhorný Karabach (10.11.2020 18:33)

10.11.2020
Hostia: Martin Dorazín (korešpondent Českého rozhlasu v Jerevane) a Juraj Mravec ml. (publicista). V noci vstúpila do platnosti dohoda o ukončení arménsko – azerbajdžanskej vojny o Náhorný Karabach. Budú ju znepriatelené strany dodržiavať? Na pokoj zbraní má dohliadať takmer 2000 ruských vojakov a podľa azerbajdžanskej strany malo byť členom mierovej misie aj Turecko. Prečo práve tieto dve krajiny? Súvisí to s ich záujmami v regióne Kaukazu? Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.