Právne spory a mediácia (19.6.2020 18:33)
13:11
Podcast: K veci

Právne spory a mediácia (19.6.2020 18:33)

19.06.2020
Hostia: Michal Luciak (štátny tajomník ministerstva spravodlivosti) a Bronislava Švehláková (predsedníčka Asociácie rodinných mediátorov) Právne spory sa dajú riešiť aj inak, ako na súdoch. Už od roku 2004 platí na Slovensku "Zákon o mediácii" a odvtedy sa cez mediáciu vyriešilo množstvo nielen rodinných sporov. Mediátorov odporúča aj 13 slovenských súdov. V relácii K veci budeme hovoriť aj o tom, či sa dá rodinný majetkový spor vyriešiť do jedného mesiaca a ako mediácia pomáha pri sporoch rozvádzajúcich sa rodičov o maloleté deti. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.