Kritická infraštruktúra (4.2.2021 18:31)
11:35
Podcast: K veci

Kritická infraštruktúra (4.2.2021 18:31)

04.02.2021
Hosť: Martin Kováčik (zástupca šéfredaktora Hospodárskych novín). Napriek rok trvajúcej pandémii štát stále nemá v rukách nástroj, ktorým by vedel zasiahnuť v podnikoch, ktoré sám zaradil do kritickej infranštruktúry. Minister hospodárstva sa navyše obáva aj prevodov vlastníckych práv v prípade, že podnik má úvery, ktoré nedokáže splácať. Tento scenár by vraj mohol hroziť v Slovenských elektrárňach a preto Richard Sulík poslal do parlamentu v skrátenom konaní novelu zákona o kritickej infraštruktúre. Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.