Akí vlastne sme, Slováci? - aktuálna krízová situácia (29.9.2020 18:33)
11:39
Podcast: K veci

Akí vlastne sme, Slováci? - aktuálna krízová situácia (29.9.2020 18:33)

29.09.2020
Hostia: Tomáš Kriššák (expert na informačnú bezpečnosť), Elena Brozmanová (sociálna psychologička) a Ján Dubnička (motivačný kouč) Akí vlastne sme, Slováci. Sú pre nás politici autoritou, ktorá dokáže zmeniť naše správanie? Alebo sú to skôr tzv. celebrity. Alebo autority v princípe neuznávame. Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.