Vládne opatrenia na podporu ekonomiky (30.3.2020 18:33)
13:49
Podcast: K veci

Vládne opatrenia na podporu ekonomiky (30.3.2020 18:33)

30.03.2020
Hosť: Ivan Mikloš (bývalý minister financií) Opatrenia na podporu ekonomiky, ktoré predstavila vláda budú stáť Slovensko miliardu eur mesačne. Ďalších 500 miliónov poskytne kabinet vo forme bankovej záruky, aby mohli finančné domy podnikateľom bezpečne požičiavať. Vládna koalícia chce týmto spôsobom znížiť ekonomické škody krízy, ktorú spôsobil vo svete aj na Slovensku koronavírus. Stále nás to však bude stáť menej, ako keby podobné opatrenia neprišli - tvrdí bývalý minister financií Ivan Mikloš, s ktorým sme rozobrali súčasnú ekonomickú situáciu ako aj spomínané vládne opatrenia. Moderuje Matej Baránek. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.