Kauza diplomovej práce premiéra Igora Matoviča (22.7.2020 18:33)
12:29
Podcast: K veci

Kauza diplomovej práce premiéra Igora Matoviča (22.7.2020 18:33)

22.07.2020
Hostia: Eduard Kukan (bývalý šéf diplomacie a bývalý europoslanec) a Michal Vašečka (sociológ) Premiér Igor Matovič považoval za zlomyselnosť médií, že zverejnili tému jeho diplomovej práce v čase odchodu na bruselský summit. Považoval doslova za obrovské riziko, že „sa to môže podpísať na tom, že Slovensko stratí nejaké stovky miliónov, možno miliardy preto, že tí lídri nebudú chcieť s nejakým plagiátorom, o ktorom dostali hneď zvodky, rozprávať nebudú chcieť s ním vyjednávať“. Aký signál dala táto kauza európskym lídrom? Mohla oslabiť vyjednávaciu pozíciu Slovenska v Bruseli? Ako sa postavil k téme samotný premiér, ktorý bude vo štvrtok čeliť pokusu o odvolanie na mimoriadnej parlamentnej schôdzi? Moderuje: Marta Jančkárová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.