Uvoľňovanie opatrení - štvrtá fáza (18.5.2020 18:33)
12:08
Podcast: K veci

Uvoľňovanie opatrení - štvrtá fáza (18.5.2020 18:33)

18.05.2020
Hosť: profesor Fedor Čiampor (virológ) Od stredy 20. mája dochádza k 4-tej fáze uvoľňovania protiepidemiologických opatrení. K novej fáze uvoľňovania podľa premiéra Igora Matoviča môže dôjsť vďaka priaznivým číslam v súvislosti s počtom nakazených novým koronavírusom. Od 1. júna sa otvoria škôlky i školy - pre žiakov prvých až piatych ročníkov. Predseda vlády zdôraznil, že ide o odvážne uvoľňovanie, ale zodpovednosť podľa neho prináša výsledky. Ako to bude vyzerať na Slovensku - či je dôvod na radosť, prečo by sme nemali mať zbytočné obavy - aj o tom budeme hovoriť s odborníkom v dnešnom vydaní relácie K veci. Moderuje: Štefánia Kačalková Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.