Začal sa nový školský rok (2.9.2020 18:33)
11:42
Podcast: K veci

Začal sa nový školský rok (2.9.2020 18:33)

02.09.2020
Hosť: Viktor Križo (Slovenská komora učiteľov) Začal sa nový školský rok, ktorý má byť pod novým vedením rezortu školstva plný zmien. Pripravujú sa zmeny v školskom zákone, ale aj v zákone o pedagogických zamestnancoch. Reforma školstva má ísť aj cestou vzdelávania učiteľov či zjednotenia financovania. V hre sú európske peniaze, ktoré majú ísť aj na platy učiteľov. Mediálne známe návrhy zmien budeme analyzovať s dnešným hosťom. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.