Útoky v rakúskej metropole (3.11.2020 18:33)
10:05
Podcast: K veci

Útoky v rakúskej metropole (3.11.2020 18:33)

03.11.2020
Hostia: Martin Hílek (redaktor RTVS, Rádio Slovensko) a Andor Šándor (bezpečnostný poradca). Útoky v rakúskej metropole si vyžiadali štyroch mŕtvych a desiatky zranených. Rakúska vláda vyhlásila trojdňový štátny smútok - na vládnych budovách sú vlajky na pol žrde. Na znak solidarity sa slovenský prezidentský palác rozsvieti do farieb rakúskej vlajky. Je terorizmus bližšie, ako sme si mysleli? Budú sa podobné útoky v budúcnosti opakovať? A ako im možno predísť? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.