Hrozí Slovensku ďalšia žaloba na Európskom súde pre ľudské práva? (28.7.2020 18:33)
11:59
Podcast: K veci

Hrozí Slovensku ďalšia žaloba na Európskom súde pre ľudské práva? (28.7.2020 18:33)

28.07.2020
Hosť: Karol Spišák (advokát a predseda Občianskeho združenia pozemky bez náhrady) Vlastníci pozemkov, na ktorých sa za socializmu postavili bytovky, škôlky či cesty, nemôžu riadne užívať svoj majetok napriek tomu, že to majú garantované v ústave. Štát dáva od ich sporov s majiteľmi bytov ruky preč, no za podobný prípad už platil milióny eur po prehratých sporoch na ESĽP v Štrasburgu. Hrozí nám podobná hanba po rokoch opäť? Moderuje: Juraj Mikula. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.