Ľudské práva (10.12.2020 18:31)
11:15
Podcast: K veci

Ľudské práva (10.12.2020 18:31)

10.12.2020
Hostia: Mária Patakyová (verejná ochrankyňa práv) a Rado Sloboda (riaditeľ Amnesty International Slovensko). Dnes je medzinárodný deň ľudských práv. Takto pred rokom by sme v tejto relácii hovorili o porušovaní základných slobôd niekde na opačnom konci sveta. Pandémia však všetko zmenila a my sami žijeme už niekoľko mesiacov v núdzovom stave. Ako hlboko sa dotkol našich základných práv? A kedy ich získame späť? Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.