Zamestnanosť matiek (12.5.2020 18:33)
09:56
Podcast: K veci

Zamestnanosť matiek (12.5.2020 18:33)

12.05.2020
Hosť: Viktor Križo (Slovenská komora učiteľov) Konzílium odborníkov malo dnes hovoriť o možnom otváraní škôl pre žiakov prvého stupňa základných škôl a materských škôl. Ako by malo prebiehať vyučovanie pár týždňov pred ukončením školského roka. Ekonomické záujmy krajiny a záujmy rodičov ako zamestnancov však neboli podľa komory učiteľov včas zosúladené. Budú na to teraz stačiť kapacity učiteľov? Odpovie Viktor Križo zo Slovenskej komory učiteľov. Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.