Príplatky protikomunistickým odbojárom (27.11.2020 18:31)
11:47
Podcast: K veci

Príplatky protikomunistickým odbojárom (27.11.2020 18:31)

27.11.2020
Hostia: Anna Andrejuvová (poslankyňa NR SR za OĽaNO), Michal Miklovič (Ústav pamäti národa) a Soňa Gyarfášová (novinárka RTVS mapujúca osudy politických väzňov). Po vyše 30-tich rokoch od pádu komunistického režimu schválila Národná rada SR mimoriadne odškodnenie ľuďom, ktorí sa komunistom vzopreli a skončili za to vo väzení. Štát im k dôchodku vyplatí jednorazovú sumu vo výške 1989 eur, ktorá symbolizuje rok Nežnej revolúcie. Pozrieme sa, kto bude mať na príplatok nárok a koľkých ľudí sa bude týkať. Moderuje: Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.