Psychika Slovákov po roku pandémie (1.3.2021 18:31)
10:53
Podcast: K veci

Psychika Slovákov po roku pandémie (1.3.2021 18:31)

01.03.2021
Hostia: Barbara Lášticová (Ústav výskumu sociálnej komunikácie SAV, realizuje kontinuálny prieskum Ako sa máte, Slovensko?) a Róbert Krause (neuropsychológ). V dnešnej relácii K veci sa pozrieme, akými fázami správania prešli Slováci za rok globálnej pandémie ochorenia COVID-19. Koho považujú za autority pri rozhodovaní o očkovaní? Do akej miery sú obyvatelia spokojní s tým, ako kabinet Igora Matoviča zvláda manažovať pandémiu ochorenia COVID-19? Moderuje: Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý prac. deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.