Voľba šéfa Úradu špeciálnej prokurátory (1.2.2021 18:31)
11:47
Podcast: K veci

Voľba šéfa Úradu špeciálnej prokurátory (1.2.2021 18:31)

01.02.2021
Hostia: Miloš Deset (trestný právnik, Právnická fakulta TU v TT a Právnická fakulta UMB v BB) a Juraj Mikula (redaktor spravodajstva Rádia Slovensko, ktorý mapuje voľbu šéfa ÚŠP). Poslanci Ústavnoprávneho výboru NR SR dnes a zajtra vypočúvajú kandidátov na post šéfa Úradu špeciálnej prokuratúry. Ten sa od roku 2003 špecializuje na boj proti korupcii a organizovanému zločinu. V relácii K veci si bližšie vysvetlíme, aké sú jeho kompetencie a čo čaká nového špeciálneho prokurátora v úrade. Povieme si základné fakty o kandidátoch a ich kariére. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.