Čo s rozostavanou nemocnicou Rázsochy? (2.6.2021 18:31)
10:25
Podcast: K veci

Čo s rozostavanou nemocnicou Rázsochy? (2.6.2021 18:31)

02.06.2021
Hosť: Martin Vlachynský (analytik INESS). Nová univerzitná nemocnica v Bratislave je jednou z priorít ministerstva zdravotníctva. V hre sú všetky možnosti, ako ešte v máji informoval minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant OĽaNO). Myslel tým aj dostavbu vyše 30 rokov starého projektu Rázsochy. Podľa bývalého ministra zdravotníctva Tomáša Druckera treba konať. Tvrdí, že ak štát má novú univerzitnú nemocnicu ako prioritu, najbližšie k realizácii sú práve Rázsochy. Projekt je na stavbu pripravený, podľa Druckera je tam aj platné stavebné povolenie. V relácii K veci budeme analyzovať, ako môže dopadnúť tento projekt, či má štát dosť peňazí, kedy bude nová nemocnica hotová a či bude dosť personálu. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.