Slovenská ekonomika sa prepadáva. Ako a kedy sa začne s jej odomykaním? (16.4.2020 18:33)
10:56
Podcast: K veci

Slovenská ekonomika sa prepadáva. Ako a kedy sa začne s jej odomykaním? (16.4.2020 18:33)

16.04.2020
Hosť: Ronald Ižip (analytik a zástupca šéfredaktora Trendu) Slovenská ekonomika sa prepadáva - o prácu prídu tisíce ľudí, napriek tomu, že vláda už niekoľko týždňov expresne schvaľuje opatrenia, ktoré majú zachovať čo najviac pracovných miest. Ministerstvo hospodárstva najnovšie predstavilo model investičnej pomoci pre firmy, ktoré môžu priniesť prepusteným novú prácu - súkromníci však musia podľa štátu takpovediac kopnúť do vrtule a zabrať. Na stole sú tiež otázky ako a kedy sa vlastne začne s odomykaním slovenskej ekonomiky. Moderuje: Matej Baránek. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.