Otváranie obchodných prevádzok (19.4.2021 18:31)
11:05
Podcast: K veci

Otváranie obchodných prevádzok (19.4.2021 18:31)

19.04.2021
Hostia: Daniel Krakovský (predseda Iniciatívy slovenských maloobchodníkov) a Ľubomír Drahovský (analytik obchodu z agentúry Terno). Obchodné prevádzky sa dnes otvorili prvý raz po takmer štyroch mesiacoch. Zvýšený záujem zákazníkov zatiaľ obchodníci nehlásia, no všetko sa môže zmeniť počas víkendu. Ako sa prevádzky na znovuotvorenie pripravili? Ako bude nakupovanie po uvoľnení opatrení vyzerať a čo ho ovplyvňuje? Moderuje: Soňa Otajovičová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.