Práca z domu (26.1.2021 18:31)
10:59
Podcast: K veci

Práca z domu (26.1.2021 18:31)

26.01.2021
Hostia: Rastislav Machunka (viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení) a Marián Magdoško (prezident Konfederácie odborových zväzov SR). Práca z domu zohráva počas pandémie koronavírusu kľúčovú úlohu pri ochrane pracovných miest. Mentálne zdravie počas uplynulých aj nasledovných mesiacoch bude ešte skúšané, no ekonomika musí fungovať. Takzvané právo odpojiť sa, by malo byť základným právom v celej Európskej únii, tvrdia europoslanci. Je práca z domu rovnako populárna, ako bola na začiatku pandémie? Čo by sa malo zmeniť, aby sme predišli takzvanému vyhoreniu zamestnancov v týchto pandemických časoch. Nie je na jej prehĺbenie už neskoro? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.