Medzinárodná doprava sa začína rozbiehať (29.5.2020 18:33)
09:06
Podcast: K veci

Medzinárodná doprava sa začína rozbiehať (29.5.2020 18:33)

29.05.2020
Hostia: Aleš Ondruj (hovorca spoločnosti RegioJet) a Veronika Ševčíková (hovorkyňa bratislavského letiska/BTS) Medzinárodná doprava sa začína rozbiehať - no len veľmi pomaly. Ako prvé by mohli začať lietať súkromné lietadlá. No za akých podmienok? A kedy sa za hranice prevezieme vo vlaku, či autobusom? Niektoré malé autobusové spoločnosti hlásia výrazné finančné problémy, ako je to s lídrami na trhu? Aj to sa dozviete v dnešnom vydaní relácie K veci. Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.