Hrozí deťom zo sociálne slabých rodín negramotnosť? (16.2.2021 18:31)
11:30
Podcast: K veci

Hrozí deťom zo sociálne slabých rodín negramotnosť? (16.2.2021 18:31)

16.02.2021
Hostia: Peter Németh (komunitné centrum v Prešove) a Miroslava Hapalová (riaditeľka Štátneho pedagogického ústavu). Štátne autority priznávajú 30 tisíc detí z rómskych osád, ktoré sa momentálne neučia. Odhad mimovládnych organizácii je až 50 tisíc. Za hlavný dôvod ich odstrihnutia od dištančného vzdelávania sa označuje nedostupnosť internetu. To však nie je celkom správna diagnóza. Ak sa chcete dozvedieť viac, vypočujte si reláciu K veci. Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.