Certifikáty o absolvovaní testu na koronavírus a pokuty (4.11.2020 18:33)
12:05
Podcast: K veci

Certifikáty o absolvovaní testu na koronavírus a pokuty (4.11.2020 18:33)

04.11.2020
Hosť: Peter Kovařík (prezident Policajného zboru SR) Mobil, peňaženka, doklady – po tomto víkende si pred odchodom z domu či bytu musíme pribaliť aj certifikát o absolvovaní testu na koronavírus. Nakoľko polícia kontroluje či ho so sebou máme. Koľkých z nás už pokutovala? A čo v prípade, ak na certifikát jednoducho zabudneme? Opýtam sa Petra Kovaříka, prezidenta Policajného zboru. Moderuje: Karolína Lacová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.