SR v trojke do leta najpomalšie očkujúcich krajín EÚ? (24.3.2021 18:31)
11:27
Podcast: K veci

SR v trojke do leta najpomalšie očkujúcich krajín EÚ? (24.3.2021 18:31)

24.03.2021
Hosť: Juraj Kopáček (vedecký riaditeľ Virologického ústavu Biomedicínskeho centra SAV). Očkovanie je zatiaľ jediný spôsob ochrany a metóda získania imunity proti ochoreniu COVID-19. No nielen u nás, ale aj vo svete, sa pre nedostatok vakcín proces spomaľuje. Slovensko preto pravdepodobne bude v rámci EÚ medzi krajinami (spolu s Chorvátskom a Bulharskom), ktoré do leta zaočkujú najmenšiu časť svojej populácie. Podľa odborníkov riešením môže byť posunutie termínu podania druhej dávky. Ako je na tom naša imunita voči tejto chorobe po zaočkovaní prvou dávkou vakcíny? Nielen na tieto otázky odpovie relácia K veci. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý prac. deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.