Pomoc pre gastro sektor (5.5.2021 18:31)
11:14
Podcast: K veci

Pomoc pre gastro sektor (5.5.2021 18:31)

05.05.2021
Hostia: Radúz Dula (generálny riaditeľ sekcie cestovného ruchu, Ministerstvo dopravy a výstavby SR) a Viliam Pavlovský (prezident Aliancie slovenskej gastronómie). Nová iskierka nádeje pre slovenské gastro a cestovný ruch - Európska komisia odsúhlasila ďalší balík pomoci z ministerstva dopravy - tentoraz pôjde aj o pomoc veľkým podnikom.Tie však už dlho žijú z rezerv, preto potrebujú, aby pomoc bola rýchla a pandemická situácia už len lepšia. Ako to momentálne vyzerá v slovenskom gastre a hoteliérstve? Aké problémy a výzvy ho čakajú na najbližšie mesiace? Koľkým prevádzkam vystavila koronakríza stopku? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.