Pripravenosť miest a obcí na plošné testovanie (20.10.2020 18:33)
10:19
Podcast: K veci

Pripravenosť miest a obcí na plošné testovanie (20.10.2020 18:33)

20.10.2020
Hosť: Ján Hrčka (starosta mestskej časti Petržalka) a Jaroslav Naď (minister obrany) Plošné testovanie na COVID-19 by podľa informácií, ktoré vieme malo byť podobné ako parlamentné či komunálne voľby. Ľudia teda prídu do kvázi volebnej miestnosti a dajú sa otestovať. Potom počkajú na výsledok, ktorý dostanú v obálke. V nej by sa v prípade pozitívneho výsledku antigénových testov mali nachádzať odporúčania na karanténu a prípadný ďalší postup. Celé by to chcela vláda zrealizovať v priebehu niekoľkých dní. Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.