Modernizácia železnice v 2021 (25.1.2021 18:31)
12:26
Podcast: K veci

Modernizácia železnice v 2021 (25.1.2021 18:31)

25.01.2021
Hostia: Jaroslav Kmeť (štátny tajomník ministerstva dopravy a výstavby) a Rastislav Cenký (dopravný analytik). Rok 2021 je rokom železnice. Ako je na tom tá slovenská? Dočkáme sa vlakov 21. storočia aj u nás? A ak áno, potom kedy? Ako naložíme s peniazmi z fondu obnovy po koronakríze? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.