Rozvodová korupcia (30.6.2020 18:33)
08:23
Podcast: K veci

Rozvodová korupcia (30.6.2020 18:33)

30.06.2020
Hostia: Viera Tomanová (detská ombudsmanka), Mária Kolíková (ministerka spravodlivosti SR) a Zuzana Vasičáková (mediátorka) Na Slovensku súdy ročne rozvedú 9 až 10 manželstiev. Tam, kde sú deti, rozhodnú aj o starostlivosti o deti. Nadácia Zastavme korupciu upozorňuje, že práve súdne rozhodnutie o zverení dieťaťa jednému z rodičov je živnou pôdou pre korupciu. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková sľubuje, že cez leto si na problém posvieti. Ako? Dozviete sa v dnešnom vydaní relácie K veci. Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.