Opatrenia konzília (28.8.2020 18:33)
10:04
Podcast: K veci

Opatrenia konzília (28.8.2020 18:33)

28.08.2020
Hosť: Peter Visolajský (šéf lekárskych odborov) a vyjadrenia: Marek Krajčí (minister zdravotníctva), Branislav Gröhling (minister školstva), Ján Rudolf (predseda Správy štátnych hmotných rezerv), Andrej Doležal (minister dopravy) a Roman Mikulec (minister vnútra). Slováci sa postupne vracajú z dovoleniek do zamestnania, 800 tisíc žiakov čo chvíľa zasadne do školských lavíc. Epidemiologická situácia sa zhoršuje a to nielen na Slovensku, ale vo väčšine Európy. Najpočetnejšou skupinou nakazených ľudí sú tí vo veku 35 až 44 rokov. Väčšina lekárov je však vo vyššom veku a teda sú náchylnejší na ochorenie. Otázkou je aj to, či ich počet bude stačiť. V relácií zosumarizujeme tohtotýždňové opatrenia a odpovie aj šéf Lekárskych odborov Peter Visolajský. Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.