Očkovanie na Slovensku (1.7.2021 18:31)
10:17
Podcast: K veci

Očkovanie na Slovensku (1.7.2021 18:31)

01.07.2021
Hosť: Peter Sabaka (infektológ). Chronicky chorí, ktorí majú napr. cukrovku, by sa mali dať zaočkovať. Podľa infektológa Petra Sabaku pre týchto ľudí vakcína nie je žiadne riziko. Očkovanie detí od 12 rokov veku je citlivá otázka, no lekár upozorňuje, že vysokoinfekčný delta variant koronavírusu sa šíri hlavne medzi deťmi. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.