Kurzarbeit (22.5.2020 18:33)
10:53
Podcast: K veci

Kurzarbeit (22.5.2020 18:33)

22.05.2020
Hostia: Ján Šebo (ekonóm) a Tibor Macák (spravodajský redaktor RTVS v Berlíne) Kurzarbeit, ktorým Slovensko bojuje s ekonomickými následkami koronakrízy by mohol zostať natrvalo. Ministerstvo práce zvažuje, že v dobrých časoch by zamestnanci a firmy posielali štátu pravidelne každý mesiac niekoľko eur. Vyzbierané peniaze by sa ukladali a počas krízy by ich vláda použila na mzdy a zachovanie pracovných miest. Moderuje: Matej Baránek. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.