Život po koronakríze (21.10.2020 18:33)
10:09
Podcast: K veci

Život po koronakríze (21.10.2020 18:33)

21.10.2020
Hostia: Ivan Mikloš (slovenský ekonóm a politik) a Viliam Páleník (ekonóm, Ekonomický ústav SAV) Situácia s pandémiou sa na Slovensku zhoršuje. Krízový štáb, odborníci, vláda - opatrenia a kompenzácie kolujú, aby čím skôr zastabilizovali zdravotnú situáciu. Ako dlho sa bude ekonomika zotavovať z koronakrízy? Kedy a ako by sa mali podnikatelia pripraviť na ďalšie fungovanie? Čo bude najpodstatnejšie pri pláne obnovy a nového nastavenia našej ekonomiky? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.