Spájanie maďarských strán (25.3.2021 18:31)
10:28
Podcast: K veci

Spájanie maďarských strán (25.3.2021 18:31)

25.03.2021
Hostia: László Solymos (predseda strany Most-HÍD) a Ján Baránek (politický analytik). Zdá sa, že po rokoch sa maďarské strany dohodli - spájajú sa do subjektu s názvom Aliancia. Opýtame sa, čo bude tvoriť základ ich programu a koho nim chcú osloviť. Analytik zhodnotí, či majú šancu prejsť bránami parlamentu. Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.