Poľským prezidentom sa stal Andrzej Du (13.7.2020 18:33)
12:40
Podcast: K veci

Poľským prezidentom sa stal Andrzej Du (13.7.2020 18:33)

13.07.2020
Hostia: Kristína Chrenková (zahraničná redakcia spravodajstva RTVS Rádia Slovensko; je priamo na mieste), Tomáš Strážay (riaditeľ Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku) a Magda Vášáryová (bývalá veľvyslankyňa v Poľsku) Poľským prezidentom bude aj v nasledujúcom volebnom období konzervatívny kandidát Andrzej Duda. Vyhral však veľmi tesne, s rozdielom necelých 3 percent. Znamená to, že tradičné Poľsko sa mení? Čo sa dá od Dudovho druhého prezidentského obdobia očakávať? A kto skutočne vládne Poľsku? Moderuje: Soňa Juriková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.