Tunel Višňové (23.4.2021 18:31)
10:21
Podcast: K veci

Tunel Višňové (23.4.2021 18:31)

23.04.2021
Hostia: Andrej Doležal (minister dopravy a výstavby SR; Sme rodina), Ľubomír Palčák (riaditeľ Výskumného ústavu dopravného v Žiline) a Ján Kovalčík (analytik INEKO). Národná diaľničná spoločnosť podpísala zmluvu so spoločnosťou Skanska, ktorá sa tak stala novým zhotoviteľom úseku diaľnice D1 Lietavská Lúčka – Dubná skala – vrátane rozostavaného Tunelu Višňové. Zmluvná cena na dokončenie 13,5 km úseku D1 vrátane 7,5 km tunelu je 255 miliónov eur. Ako štát zabezpečí, aby už dokončenie stavby nič neohrozilo? A čo súťaž na technológiu tunela? Ako analytici počítajú skrátenie jazdného času v novom tuneli? Moderuje: Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.