0x0006 – Blockchain powered OpenSource Microsoft Virtual Reality AI okuliare
01:20:34
Podcast: joinit

0x0006 – Blockchain powered OpenSource Microsoft Virtual Reality AI okuliare

07.04.2021
join3r nerozumie OS mutexom, ale zato vie o moderných podcastových aplikáciách overcast a pocket casts. Matúš si pokladá otázku, ako sú blockchainy anonymné a stane sa z neho fanatický linuxák. Dušan sa pozrie cez AR okuliare a zanadáva si na gnome extensions.

Podcast joinit je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: joinit
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.