Róbert Chovanculiak - Ľudia si zaplatili aj vlastnú políciu...- JB #15
56:30

Róbert Chovanculiak - Ľudia si zaplatili aj vlastnú políciu...- JB #15

01.10.2021

Robo je pre mňa asi najväčšia kapacita na tému crowdfundingu na Slovensku. Pozerá sa naň z ekonomického hľadiska a poukazuje na to, ako aj verejné statky vedia byť financované bez štátu, zo súkromných peňazí. Viac o jeho práci a prepojení crowdfundingu s bitcoinom sa dozviete v tomto dieli JBčka.

Podcast Jednoducho Bitcoin je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.