Finax radí | Ako investovať väčší objem peňazí na kratšiu dobu?

14.05.2020

Vaše otázky spisujte do dotazníka: https://forms.gle/tqnENQFJ7gVigCDLA

---

Otázky, ktorým sme sa venovali v tomto dieli:

1. Ako investovať väčší objem peňazí na kratšiu dobu? 2. Aké sú vhodné investičné nástroje dostupné na Slovensku - prenájom, peer-to-peer (P2P) pôžičky, dividendové akcie a pod.? 3. Kedy je výhodné vstúpiť do 3. piliera? V čom spočíva nižší výnos pri investovaní v komernčných bankách v porovnaní s Finaxom? 4. Je výhodné zmeniť pracovný vzťah z trvalého pracovného pomeru na dodávateľský vo forme živnosti alebo s.r.o. a sporiť si na dôchodok sám (a nespoliehať sa tak na dôchodok od štátu)?

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK