Finax Mudrovačka | AXA končí, koronavírus pokračuje, socializmus nefunguje

13.02.2020

1. Koronavírus paniku nespôsobil, môže ho poraziť liek na ebolu. 2. Francúzska AXA predala svoj biznis v SR, ČR a Poľsku. Znamená to niečo pre sporiteľov a poistencov? 3. V Berlíne zmrazili ceny nájomného na 5 rokov. Pomôže to? 4. Venezuela nemá na výber, ide privatizovať ropu. --- Za zníženu kvalitu nahrávky sa ospravedlňujeme. Pracujeme na odstránení problému v nahrávacej technike.

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK