Finax | Sporenie pre deti – ako ho správne nastaviť?

05.08.2019
Veľa rodičov nemá úplne jasno v tom, na aký účel ďeťom sporí. Rôzne ciele však majú odlišný časový horizont, čo je jeden z najdôležitejších faktorov pri správnom nastavení sporenia. Ďalšie rady a kroky už v podcaste.Blog k téme: https://www.finax.sk/blog/sporenie-pre-deti-tipy-a-rady-ako-ho-spravne-nastavitRobo-poradca bez nutnej registrácie: https://www.finax.sk/onboarding

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK