Finax radí | Kúpiť nový byt na hypotéku a prenajať pôvodný aj v zrelšom veku?

27.05.2020

Otázky spisujte do formulára: https://forms.gle/tqnENQFJ7gVigCDLA --- 1/ Oplatí sa presunúť prostriedky z 3. piliera do Finaxu? 2/ 52-ročná pani by rada zmenila bývanie. Mala by si nechať aj súčasnú nehnuteľnosť a poskytnúť ju na prenájom? 3/ Ako si nastaviť rizikové poistenie? 4/ Hrať sa s investovaním aj za cenu veľkého rizika, pokiaľ si ho klient dobre uvedomuje?

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK