Finax Hostia | Ako sa známy slovenský bloger dostal k finančnej nezávislosti

20.07.2020

Vlado Jurík pôsobí v oblasti finančných trhov už viac ako 25 rokov.  Po 15 rokoch práce sa mu podarilo dosiahnuť finančnú nezávislosť, začal sa venovať investovaniu a vytvoril jeden z najúspešnejších blogov o financiách https://peniazesucas.sk 

 

Zisti koľko môžeš zarobiť pomocou inteligentného investovania aj ty. https://finax.eu/sk/lp/invest

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK