Finax | Predstavenie Finaxu a finančných inštitúcií na Slovensku

04.09.2019
1/ Predstavenie Finaxu2/ Postoj Slovákov k investovaniu 3/ Ako sa obchodníci s cennými papiermi líšia od správcovských spoločností? 4/ Prečo nie sú banky a poisťovne vhodnými inštitúciami na uloženie peňazí?--- Rado Kasík spoluzakladateľ Finaxu --- Viac o Finaxe: https://www.finax.sk/Aký výsledok vám prinesie investovanie pri vami zvolených kritériách (bez registrácie): https://www.finax.sk/onboarding

Podcast Inteligentné Investovanie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK