IDE O PRÁVO - Ako správne darovať a ako darovaciu zmluvu zrušiť. Kto všetko ju môže napadnúť?
08:01
Podcast: Ide o právo

IDE O PRÁVO - Ako správne darovať a ako darovaciu zmluvu zrušiť. Kto všetko ju môže napadnúť?

13.11.2020
Môže byť darovacia zmluva ústna a za akých okolností musí byť písomná? Kedy dochádza k reálnej zmene vlastníka pri darovaní nehnuteľnosti? Ako je to s vecným bremenom pri darovaní bytu či domu? Za akých okolností sa dá darovacia zmluva zrušiť? Ako je to s dedením darov? Na všetky tieto otázky dostanete odpovede v relácii Ide o právo - s Janou Alušíkovou z advokátskej kancelárie MPH.

Podcast Ide o právo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.