IDE O PRÁVO - Chystáte sa rekonštruovať? Kedy potrebujete stavebné povolenie?
15:34
Podcast: Ide o právo

IDE O PRÁVO - Chystáte sa rekonštruovať? Kedy potrebujete stavebné povolenie?

28.05.2021

Kedy sa podáva žiadosť o stavebné povolenie a komu? Aké sú za to poplatky? Čo všetko k tomu potrebujete a kedy stavebný úrad konanie preruší či zastaví? Kto môže podávať námietky a v akom prípade vám môžu do rekonštrukcie bytu hovoriť susedia? V relácii Ide o právo vysvetľuje Jana Alušíková z advokátskej kancelárie MPH.

 

Podcast Ide o právo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.