IDE O PRÁVO -Kto môže kontrolovať certifikát s výsledkom vášho covid testu? Kam vás pustiť nemusia?
11:47
Podcast: Ide o právo

IDE O PRÁVO -Kto môže kontrolovať certifikát s výsledkom vášho covid testu? Kam vás pustiť nemusia?

06.11.2020
Kto môže kontrolovať výsledok vášho covid testu? Kedy vás do priestorov predajne, reštaurácie či iného zariadenia musia a kedy nemusia pustiť? Máte právo sprevádzať dieťa do školy, aj keď ste neboli na testovaní? Ako je to s certifikátom a návštevou lekára? Môže vás zamestnávateľ vyhodiť, ak ste neboli na celoplošnom testovaní? Odpovedá Jana Alušíková z advokátskej kancelárie MPH.

Podcast Ide o právo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.