IDE O PRÁVO: Môžete dostať výpoveď, ak ste v karanténe, alebo ste mali pozitívny test?
13:52
Podcast: Ide o právo

IDE O PRÁVO: Môžete dostať výpoveď, ak ste v karanténe, alebo ste mali pozitívny test?

02.10.2020
Aké opatrenia musí vo firme urobiť zamestnávateľ? K čomu môže zamestnancov nútiť? Aká je povinnosť nosiť rúška v práci a kto ich má zabezpečiť? Môžete, alebo musíte robiť z domu? Môže vás firma nútiť ísť na testy? A môže vám dať zamestnávateľ výpoveď, ak ste v karanténe, alebo ste mali pozitívny test? Na všetky tieto otázky v relácii Ide o právo odpovedá právnička Jana Alušíková z advokátskej kancelárie MPH.

Podcast Ide o právo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.