IDE O PRÁVO - Podpísali ste nevýhodnú zmluvu? Kedy ju môžete zrušiť alebo od nej odstúpiť?
07:43
Podcast: Ide o právo

IDE O PRÁVO - Podpísali ste nevýhodnú zmluvu? Kedy ju môžete zrušiť alebo od nej odstúpiť?

16.04.2021

Čo všetko je spotrebiteľská zmluva a ako má vyzerať? Čo možno považovať za neprijateľné podmienky? Čo sú nekalé obchodné praktiky? Aké práva má spotrebiteľ vo vzťahu k predajcovi a ako je to s reklamáciami? Kedy môžete zmluvu zrušiť alebo od nej odstúpiť a v akých termínoch? Kto rozhoduje spory, ak sa nedohodnete? V relácii Ide o právo vám informácie poskytne Patrik Budke z advokátskej kancelárie MPH.

Podcast Ide o právo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.