IDE O PRAVDU s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém
28:37
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU s analytikom Martinom Smatanom: Keby sme zavreli rizikové regióny, nebol by problém

23.10.2020
Má význam plošné testovanie a čiastočný lockdown? Podľa analytika Martina Smatanu by počet ochorení klesol aj bez celoplošného testovania. Vypočujte si reláciu Ide o pravdu s moderátorkou Máriou Hlucháňovou.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.